Fotografia lotnicza Tczew i okolice - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

modele RC

Zdjęcia wykonane za pomocą modeli zdalnie sterowanych: samolotu Pioneer 1200 oraz hexacoptera DJI F550 po przeróbkach.

2015:

2014:

Stare, przed 2014:

Zakupiłem go w sklepie helipad.pl na Orunii z myślą o robieniu zdjęć.
Model jak dla kogoś jak ja co nigdy nie latał RC jest super. Wytrzymały, w locie stabilny, jak sie rozp... to poxpipol i dalej można latać :D. Przy uderzeniu skrzydła nie pękają a jedynie odklejają się z mocowania w kadłubie.
Filmy na razie kręcę z prawego boku bo tak konstrukcyjnie na razie mi wygodnie, aparat bezpieczny i nie robi niepotrzebnych oporów.
Co do zdjęć. Aparat można zablokować by trzaskał zdjęcia co 1 sek ale każde kolejne robi wg ustawien pierwszego, czyli nie o to chodzi. Wypiąłem więc serwo steru kierunku, zakupiłem mini serwo i po przymocowaniu do aluminiowej ramki (tutaj ze zwykłego PCta jak wstawia się jakąś kartę to zostaje taki fant). W czasie lotu daję delikatnie w lewo i serwo naciskana spust, aparat robi pomiar, ustawia ostrość i fota gotowa :-)
Kilka zdjęć modelu, mocownia aparatu podczas kręcenia filmów i cały mechanizm wyzwalania zdjęć w powietrzu.

zdjęcia, lotnicze, fotografia, lotnicza, aerial, photo, photography, Marcin, Burclaw, Tczew, Gdańsk, Malbork, Starogard, Gdański, Pruszcz, Gdański, Sopot, Gdynia, Kociewie, Kaszuby, Żuławy, Pomorze, Lubichowo, Kończewice, Pinczyn

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego